Jump to content

Tónování

Vzorník barevných odstínů

V následujících odkazech naleznete orientační vzorníky barevných odstínů JUB.


Mezi odstínem skutečného výrobku a obrázkem může být odchylka, kterou způsobuje struktura a zrnitost podkladu, technika nanášení a také vlastnosti zobrazovacího zařízení počítače. Barevný vzorník pro definitivní výběr odstínů Vám rádi zapůjčí na našich

JUMIX centrech

, v případě potřeby můžete také kontaktovat naše

technické a obchodní poradce

.


Barevný vzorník JUB pro AutoCAD:


Pokud potřebujete pro svou projekční činnost barevný vzorník JUB do programu AutoCAD, klikněte na

tento odkaz

a uložte na svůj počítač.

Fasádní systémy

Obecně o fasádních systémech

Pomocí fasádního tepelně izolačního systému JUBIZOL vyřešíte požadavek na

účinnou tepelnou izolaci

vnějších stěn stavby, ochráníte fasádní povrchy před srážkami, větrem, mrazem, teplem i dalšími povětrnostními vlivy a současně jí také poskytnete

požadovaný estetický vzhled

.Špičková kvalita

Všechny fasádní systémy JUBIZOL se vyznačují špičkovou kvalitou

, což potvrzují výsledky zkoušek prováděné na inovativních fasádních polygonech a v nejmodernějších laboratořích vlastního Technologicko výzkumného centra (TRC), ale také výsledky kontrolních zkoušek a certifikací v akreditovaných ústavech ve Slovinsku a v zahraničí. JUB získal

evropská technická schválení (ETA) na všechny varianty fasádních systémů JUBIZOL

.Fasádní systémy JUBIZOL: 40 % úspora energie a 10-letá garance

Vhodnou tepelnou izolací fasády můžete nejrychleji a nejúčinněji

snížit náklady na vytápění domu

v zimě, v létě pak omezíte přehřívání interieru a snížíte náklady na chlazení. Montáží fasádního systému JUBIZOL, na jehož funkčnost

poskytuje JUB 10-letou garanci, ušetříte více než 40 % energie

.

Malířské barvy

Jakou barvu vybrat?

Počátek obchodní značky JUPOL sahá do roku 1969 a díky své kvalitě a rozumné ceně začal JUPOL ihned od svého uvedení na trh rychle získávat na popularitě a dnes je nejdůležitějším a nejznámějším výrobkem firmy JUB.

Použití

JUPOL je rodina vysoce kvalitních malířských barev, která zahrnuje výrobky pro všechny generace, pro každý dům a životní styl.Jupol Classic je klasický Jupol, který je na trhu více než 40 let. V roce 2011 jsme ho přejmenovali na Jupol Classic. Pro svoji kvalitu a výjimečnou paropropustnost se stal na trhu synonymem pro malířskou barvu.

Jupol Citro je vnitřní malířská barva určená do místností, ve kterých se mohou vyskytovat plísně (koupelny, kuchyně), protože obsahuje přísady, které chrání barevný film před rozvojem plísní.
Jupol Gold kromě vysoké omyvatelnosti a všestranné kvality umožňuje tónování do více než 11.000 barevných odstínů. Z celé rodiny JUPOL se může pochlubit největší nabídkou barevných odstínů tónovaných v systému JUMIX.
Jupol Brillant je malířská barva s výjimečně vysokou krycí schopností (postačuje jen jeden nátěr), která kromě možnosti tónování do více než 10.000 barevných odstínů nabízí také výjimečně vysokou bělost.
Jupol Trend je již natónovaná malířská barva, která je k dispozici ve 12 moderních, trendových barevných odstínech, při jejímž použití postačuje jen jeden nátěr. V roce 2011 jsme osvěžili nabízené barevné odstíny a přizpůsobili je současným barevným trendům.
Jupol Junior je již natónovaná malířská barva, při jejímž použití postačuje jen jeden nátěr. V roce 2011 přichází výrobek na trh se 6 zcela novými, intenzivnějšími odstíny, které jsou vhodné pro malování dětských pokojů nebo kombinace s Jupolem Trend.
Jupol Strong vyniká 10-krát větší odolností proti mechanickému poškození nátěrového filmu, 10-krát větší omyvatelností proti běžným omyvatelným barvám a vysokou odolností proti skvrnám.
Jupol Block je nová malířská barva z rodiny JUPOL, která výjimečně dobře překryvá všechny druhy skvrn (nikotin, káva, víno, dětské barvy, …).

Vlastnosti výrobku

Pro podrobné charakteristiky výrobků rozklikněte odkazy v tabulce výše nebo si vyberte požadované výrobky v menu na levé straně.Další informace


Malířské barvy JUPOL je možné tónovat v množství

barevných odstínů

na míchacích zařízeních JUMIX v široké síti

JUMIX center

po celé České republice.


V roce 2011 jsme modernizovali design obalů malířských barev JUPOL a připravili instruktážní film

Jak správně malovat

. Prohlédněte si galerii filmů na

youtube

nebo nás navštivte na

facebooku

Rádce pro malování